Jump to content
STYLE 1
STYLE 2



ban fără motiv


K1d0x

Recommended Posts

Nume : K1d0x
Admin-ul care te-a banat : nu se știe
Motivul : nu se știe
Data si ora : nu se știe
Durata ban-ului : permanent
IP & SteamID (numeric) : 46.214.201.8
Dovezi : nu am
Explicarea situației : acum 2-3 zile nu mai știu sigur. am ieșit după server după ce m-am jucat să zic așa vreo 30 de minute, si a doua zi cand am vrut să intru din nou m-am trezit cu ban, nu știu motivul,nu stiu nici cand am primit ban, sau de la cine am primit ban. aș vrea să se rezolve chestia asta, probabil este vorba de o greșeală la mijloc, pentru că nici pe banlist ul la admini nu mă văd deși am luat fiecare banlist în parte să văd dacă mă găsesc pe acolo să văd și eu care a fost motivul banării mele.

Link to comment
Share on other sites

Da acum am văzut, nu observasem, cine mi-a dat ban, aș dori să văd și eu dovezi,sau motivul banului,că eu n-am jucat în viața mea cu așa ceva,că trebuie să aibe ceva la mana ca mi-a dat ban, asa se procedează

Edited by K1d0x
Link to comment
Share on other sites

  • ZeroHP V.I.P

Ai gresit  , cererea era facuta la rs nu la tm de aia nu ai primit nici un rasp pana acum .In lista lui Blu3 de banuri nu apari insa apari in lista din ftp da , asa ca il rog pe @Blu3 sa urce demo .

O sa trebuiasca sa mai astepti putin deoarece abia am mutat cererea ta unde trebuia sa  fie si sa ai un pic de rabdare .

 

Link to comment
Share on other sites

încă aștept, deși nu o să aibe nici un fel de dovadă pentru că eu sunt sigur 100% că eu n-am jucat cu așa ceva.

nu înțeleg rostul banului sincer.

Link to comment
Share on other sites

  • ZeroHP V.I.P
Acum 3 ore, K1d0x a spus:

încă aștept, deși nu o să aibe nici un fel de dovadă pentru că eu sunt sigur 100% că eu n-am jucat cu așa ceva.

nu înțeleg rostul banului sincer.

am sa te rog frumos sa nu mai faci dublu post si sa astepti raspunsul , te inteleg ca a trecut cv timp insa cererea a fost facuta  la serverul de rs nu tm de aia s-a intarziat cu  raspunsul , daca nu are dovada va primi avertisment si tu unban  , insa fara un rasp din partea lui nu pot sa  iau nici o masura pentru ca nu am pe ce sa ma bazez  momentan .

Link to comment
Share on other sites

  • ZeroHP V.I.P


[Tm.ZeroHp.Ro] DEEA :  unbanned K1dox [46.214.201.8] [Ban Reason: wh]

Ti-.am dat unban momentan pentru ca nu dau de blu3 si au trecut 48 de ore .... insa las topicu deschis sa vedem si dovada de la el , pana atunci esti liber sa joci pe sv .

@Blu3 asteptam dvada aici te rog !

Link to comment
Share on other sites

  • ZeroHP V.I.P
La 08.04.2023 la 0:47, K1d0x a spus:

încă aștept, deși nu o să aibe nici un fel de dovadă pentru că eu sunt sigur 100% că eu n-am jucat cu așa ceva.

nu înțeleg rostul banului sincer.

https://files.fm/u/uvyweyt7s

@Zet @Motanu Golanu@oldboy@SpawnFury astept pareri la demo asta 

Link to comment
Share on other sites

Ce pot sa zic e ca K1d0x este un jucator bun. Aveam tentatia, tot in acele momente, sa l banez. Dar mi am dat seama ca e doar bun omul. Totusi, 10% din mine continua sa il suspecteze de wall. In rest, numai de bine, fie-i cu iertare lui Blu3, ca e om si greseste. Important e sa invete.

Link to comment
Share on other sites

mi-se pare anormal comportamentul lui, după ce că mi-a dat ban pe demo-ul ăla, pe el nu l interesează face de capu lui, "Nu ma intereseaza pe mine de banu lui" atunci pe cine ar trebui sa interseze avand in vedere ca el la dat, ce comportament e asta, nu se ia nici o măsură?? nu ma astept la scuzele nimanui ca se mai intampla, dar nici la un comportament ca asta  https://imgur.com/a/EgjahW2

Edited by K1d0x
Link to comment
Share on other sites

  • ZeroHP V.I.P
Acum 17 minute, K1d0x a spus:

mi-se pare anormal comportamentul lui, după ce că mi-a dat ban pe demo-ul ăla, pe el nu l interesează face de capu lui, "Nu ma intereseaza pe mine de banu lui" atunci pe cine ar trebui sa interseze avand in vedere ca el la dat, ce comportament e asta, nu se ia nici o măsură?? nu ma astept la scuzele nimanui ca se mai intampla, dar nici la un comportament ca asta  https://imgur.com/a/EgjahW2

domnule k1dox  ai primit unban vezi-ti de joc daca nu mergi pe alt sv , daca a gresit cu banu  nu ii luam capul se mai intampla  e prima lui greseala iar tu nu ai nici un drept sa te legi de el ori iti vezi de joc ori  mergi pe alt server simplu !!!! 

 

/tc  

Link to comment
Share on other sites

  • DEEA locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us

A gaming community that was founded in 2018, but has been through a lot. Thanks to the STAFF and loyal players, it managed to become a community in continuous development. If you want to be part of the ZeroHP family, we expect you to register with your server for Counter Strike 1.6, Global Offensive, TeamSpeak, SA-MP, Minecraft or to become part of the Staff of the current servers in our community.

Important