Jump to content

ZeroHP Community

Counter Strike 1.6

Download ZeroHP Cs 1.6

ZeroHP Community

Offcial Server

Tm.ZeroHP.ro Mix.ZeroHP.ro Ts.ZeroHP.ro

[Cerere Grad]-HozTeRr

Recommended Posts

Nume[Real]: Savin Cosmin
Nick[Teamspeak]: HozTeRr
Varsta: 17
Ocupatie: Momentan cs pana incep munca
De unde stii de teamspeak-ul nostru?: De pe forum
Esti dispus sa aduci lume pe teamspeak?: Depinde de cat de activ voi fi si eu voi incerca sa aduc
De ce vrei grad pe teamspeak?: Pentru ca am mai avut si mi-a placut ( Cand era Google Za Big Bozz)
Ce-ti place la teamspeak-ul nostru?: Tot
Vei fii activ?: DA
Esti deacord sa primesti Remove daca nu intrii o saptamana pe TeamSpeak? (daca nu anunti absenta): DA
Ai citit regulamentul?: DA 

• Love me 1

Nu te-am vazut de o saptamana pe serverul de ts3 de cand stau ,  iar legat de forum tin cont ca ai contul de 6 mai si ai doar 23 de posturi . Asta de nota ca nu ai timp sa te ocupi sau sa te implici . Revenind la gradul pentru ts3 :

1. Chiar si acum nu te vad online pe ts3 

2. Nu vad un rost al cererii daca chiar nu ai putina vointa incat sa fii activ un minim de 2 ore pe zi , indiferent de ocupatia pe care o ai . Si noi muncim , putem sta on , putem sa ne implicam . 

3.:contra:

• Like a Boss 1
  • Multumit 1

:pro:vad ca ai mai fost in staff pe comunitate si te vad online si pe TS.

Edited by Chron
  • Like a Boss 1
  • Love me 1
  • Multumit 1

:pro:  Pro .... activitate bunicica......Si un baiat care tine la glume

• Like a Boss 1
  • Multumit 1
Acum 18 ore, AndreiFaded a spus:

:pro1:

Acum 18 ore, hanniball a spus:

:pro:

Acum 19 ore, iDarky a spus:

Pro

N-ar strica sa va si argumentati deciziile pe care le luati , eu personal nu consider ca merita pro deoarece de cand am venit pe comunitate , pe ts nu l-am vazut deloc , iar pentru ca in putinul timp in care intra se poate glumi cu el ... nu cred ca merita luata in considerare .

• Like a Boss 1

@M0ld0 @hanniball @AndreiFaded si @iDarky la pro/contra se si argumenteaza! Reveniti cu edit de ce ati pastra votu/schimba.

Pro ca ai mai fost in staff si nu ai / am avut probleme.

:pro:

• Multumit 1
  • Billy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. on your device . Also, by continuing to use this site, you agree to Terms of Use and Privacy Policy.