Sari la conținut
Titus

Reclamatie DGV

Recommended Posts

1. NICK:Titus
2. IP:
86.122.62.111.
3. DATA / ORA:03.05.2019 ora 10 si 5 aproximativ
4. NUMELE ADMINULUI RECLAMAT:To fast DGV
5. MOTIVUL:DGV spune ca mi-a dat 130 dmg , dar mi-am facut viata pe altcineva pt ca am vip ... chiar daca in motiv scrie noflash
6. DOVADA: https://imgur.com/pTgbRP3

Joc de ceva timp pe server si nu  credeam ca se mai poate intampla ceva de genul asta..

,,mentionez ca jucam si cu baiatul meu ..de dimineata..wikkked..

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Jucam din aceeasi casa  si am incercat sa ii explic lui dgv ca nu are nimic dar omul pur si simplu nu vrea sa inteleaga

Acum nici eu nu mai pot intra pe sv , deoarece avem acelasi ip

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

* You hit Titus 6 time(s), 132 damage >> stomach: 1 leftarm: 3 rightarm: 1 rightleg: 1 nu avea cu cine sa.si faca viata eram doar eu cu el singuri in baza ct, astea sunt aberatii, si ia mai ramas 45 dmg, de unde atitea dmg are el??? pe cine sa mai faca viata daca eram doar eu cu el?? wickkked de ce minti ca tu nu mai poti intra??? cind tu te jucai in continuare si te certai cu mine???  Titus cind mai omorit pe mine nu mai era nici un afk de ce minti?? eram doar noi doi.. ce sa.ti postez ma??? daca eram doar noi doi??? afk iai omorit inainte sa ma omori pe mine, si da nu luai flash Da eu sunt foarte corect. ai omorit afk si erai dupa cutie si mai omorit pe mine, eram doar noi doi, viata ca vip iti creste cu 10 dmg nu ca la tine pina la 177 dmg, asta este deja prea mult..

Editat de ToFast_DGV

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

Erau 2 ct AFK pe care i-am omorat.

Cu vip..creste putin viata..

Oricum daca tu zici ca sunt nemuritor..de ce ai sscris ca nu iau flash?

P.S.

Posteaza te rog de la tine daca nu ai iesit cati am omort odata cu tine..in baza acolo te rog..

EDIT 2

Nu mint.

cand am coborat in baza am omorat 2 afk timp in care tu ai esuat sa ma omori.

Apoi te=am omorat pe tine....asta e motivul din care cauza apar acolo cu atat damage de pe mine.

Nu uita..e doar un joc si te rog sa fii corect ..e tot.

Editat de Titus

Partajează acest post

Link spre post
Acum 8 minute, ToFast_DGV a spus:

* You hit Titus 6 time(s), 132 damage >> stomach: 1 leftarm: 3 rightarm: 1 rightleg: 1 nu avea cu cine sa.si faca viata eram doar eu cu el singuri in baza ct, astea sunt aberatii, si ia mai ramas 45 dmg, de unde atitea dmg are el??? pe cine sa mai faca viata daca eram doar eu cu el?? wickkked de ce minti ca tu nu mai poti intra??? cind tu te jucai in continuare si te certai cu mine???  Titus cind mai omorit pe mine nu mai era nici un afk de ce minti?? eram doar noi doi..

da , eu ma jucam in continuare , dar dupa ce am iesit de pe server , nu m-a mai lasat sa intru

Partajează acest post

Link spre post

Dgv e genul de admin care aplica comenzile dupa bunul lui plac,dar vad ca nimeni nu observa ba mai mult i sa dat si UP cica pt activitate:))) dar el in schimb nu misca nimic pe srv isi vede de joc linistit in timp ce playerii dau pe u@ codati...ii este lene si un vot sa dea,el are  admin doar ca sa isi rezolve orgoliile personale cu playerii

Partajează acest post

Link spre post
1 oră în urmă, ToFast_DGV a spus:

* You hit Titus 6 time(s), 132 damage >> stomach: 1 leftarm: 3 rightarm: 1 rightleg: 1 nu avea cu cine sa.si faca viata eram doar eu cu el singuri in baza ct, astea sunt aberatii, si ia mai ramas 45 dmg, de unde atitea dmg are el??? pe cine sa mai faca viata daca eram doar eu cu el?? wickkked de ce minti ca tu nu mai poti intra??? cind tu te jucai in continuare si te certai cu mine???  Titus cind mai omorit pe mine nu mai era nici un afk de ce minti?? eram doar noi doi.. ce sa.ti postez ma??? daca eram doar noi doi??? afk iai omorit inainte sa ma omori pe mine, si da nu luai flash Da eu sunt foarte corect. ai omorit afk si erai dupa cutie si mai omorit pe mine, eram doar noi doi, viata ca vip iti creste cu 10 dmg nu ca la tine pina la 177 dmg, asta este deja prea mult..

1:Asta nu este DOVADA!! 

2: Viata nu creste DELOC cu 10hp de kill!! - 30 pe cap si 15 pe normal!!!

3: Unde este demo?

Partajează acest post

Link spre post

Savage tu vorbesti degeaba, cind nu am dat eu vot?? si am luat marire pe merit, si tu de ex, de ce nu faci tu atunci?? cum stau eu singur pe sv dintre admini, imi faci tu treaba?? dai tu voturi?? dai tu banuri la codati?? si stau tot spect, ca nu pot sa joc??? da clar cind suntem multi admini on, clar ca am si eu dreptu sa joc..

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

Ce demo mai trebuie?? am pus dovada si se vede clar, de unde sa.i creasca viata daca eram doar noi doi??? creste asa din senin???

Editat de ToFast_DGV

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)
Acum 13 minute, ToFast_DGV a spus:

Savage tu vorbesti degeaba, cind nu am dat eu vot?? si am luat marire pe merit, si tu de ex, de ce nu faci tu atunci?? cum stau eu singur pe sv dintre admini, imi faci tu treaba?? dai tu voturi?? dai tu banuri la codati?? si stau tot spect, ca nu pot sa joc??? da clar cind suntem multi admini on, clar ca am si eu dreptu sa joc..

din cate se vede nu dai ban la codati , dai ban la jucatori curati :)

Editat de Zet
Nu esti admin!!

Partajează acest post

Link spre post

To fast! 

Acum 1 oră, ToFast_DGV a spus:

Acum 6 minute, ToFast_DGV a spus:

Ce demo mai trebuie?? am pus dovada si se vede clar, de unde sa.i creasca viata daca eram doar noi doi??? creste asa din senin???

Deci tu te contrazici pe TINE, cum adica erati doar voi doi cand erau si aia afk.. 

2: DAI EDIT NU MAI DA REPLY!

:topicclosed1: :acceptat:  

Adminul @ToFast_DGV o sa primieasca -1 

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.