Jump to content

ZeroHP Community

Counter Strike 1.6

Download ZeroHP Cs 1.6

ZeroHP Community

Offcial Server

Tm.ZeroHP.ro Mix.ZeroHP.ro Ts.ZeroHP.ro

Cerere unban Verpie_

Message added by C.R.B.L.,

CITEZ!!       PRO. Cu totii meritam inca o sansa. Iti inteleg nervii, cu totii am trecut prin asta, si nu e normal sa te bagi in cearta unei relatii... cu totii am fost gelosi. Esti tu mai cuvant interzis, dar esti prostu nostru.

^-^ Madam*Vurabila ^-^   TIAM EXPLICAT SI ATUNCI ITI EXPLIC SI ACUM  .... NU SA BAGAT NIMENI IN DISCUTIA NIMANUI 

IAR VERPI LA ORA AIA COPII MEI ERAU IN PAT.... E JALNIC CA INCERCI SA CAUTI ASA O SCUZA  ASUMATI DACA AI SCUIPAT JOS ATUNCI LASA ASA NU LINGE INAPOI 

PENTRU MINE AI ATINS UN PUNCT SENSIBIL SI NU PERMIT NIMANUI SA-MI ADUCA ASA INJURII 

P/S   TIN SA MENTIONEZ CA DACA VINE EL PLEC EU .

Recommended Posts

• Numele tau: Verpie_ 
  • Motiv: You are banned permanently. Reason: "Injurii aduse unui membru de pe ts personale. "
  • Cine te-a banat? : Americanu
  • Data &ora:  Acuma cateva zile. Nu mai stiu sigur.
  • Unique ID: QYDrTXySmOoA0f9I3rwdoTThEs8=
  • Dovada[Obligatorie: -
  • De ce crezi ca ai luat ban?:  Din faptul ca: - Am injurat si m-am comportat nasol cu unele persoane. ( Tin sa zic si ca. "Unele persoane". se mai baga si in seama aiurea. Apoi, se dau "lovite". ) 

OFF: - Cu toate astea, vreau sa imi cer si *Scuze* acelor doua persoane pe care le-am injurat "fara motiv". 
    1. Pablo, imi cer iertare pentru cum am vorbit cu tine, si imi cer iertare pentru "iesirea mea" ( Cu siguranta intelegi ce vreau sa spun prin asta ).  Pe viitor, cu siguranta nu se mai repeta asa ceva. Ai *cuvantul meu*. 
    2. C.R.B.L, imi cer iertare pentru cum am vorbit cu tine in acele momente. Cu siguranta, nu se mai repeta asa ceva pe viitor.  ( Dar, tin sa iti atrag si tie putin atentia. Deoarece *tu te-ai bagat in seama cu mine "aiurea" cand nu iti aveai rostul in "discutia" mea, cu ... ). Acuma nu vreau sa fiu rau sau ceva.. Doar ca, ai cam exagerat putin cam mult. Si de familia ta, nu am injurat.. ( am spus doar "Vezi de copilul tau ca iti plange acolo" :d ), dar, este greseala mea. Si imi cer iartare. Asa cum ziceam si mai sus. Nu se mai repeta pe viitor.  Si, te rog pe tine, in caz ca voi primi *unban* pe ts. Daca doresti sa imi scoti banul de pe sv`ul de mix.  Pentru ca, am si eu prieteni care ma asteapta sa joc cu ei..

OFF: -  Fiind aici, in situatia asta. Si stiu ca *multi* nu ma suporta de pe aceasta comunitate.  "Din diferite *motive*"..  Pe viitor, daca este sa primesc *unban* ( Vreau sa rog, lumea care ma stie de pe aici. Sa, nu se mai bage in seama "aiurea" cu mine, daca nu stie de: Gluma/Bun simt/Respect/Si momentul in care trebuie sa isi vada de treaba.

OFF: - As vrea si eu *unban*, din faptul ca.. nu joc singur aici. Am si eu *Prieteni* si ma astepta sa joc cu ei.. Si din acest motiv. Vreau sa imi mai cer odata *scuze* la toata lumea. *DECIZIA ESTE DE PARTEA VOASTRA.*       
  • Haha 1

Eu sunt de parere ca toti meritam o a doua sansa, chiar daca ai sarit calul sa zic asa. Pentru server-ul de mix, fa cerere de unban acolo. C.R.P.L nu are acces la unban :).

De ce zic ca toti meritam o a doua sansa? Pentru ca este un inceput atunci cand iti ceri scuze. Nu toti au "tupeul" sa o faca si prefera sa stea suparati pe X si Y.

@ Americanu

@ C.R.B.L.

@ ^-^ Madam*Vurabila ^-^

@ twiST.

V-am dat tag la toti.

PRO. Cu totii meritam inca o sansa. Iti inteleg nervii, cu totii am trecut prin asta, si nu e normal sa te bagi in cearta unei relatii... cu totii am fost gelosi. Esti tu mai cuvant interzis, dar esti prostu nostru.

• Haha 1

Madam, în primul rând NU te cerți pe TS cu prietenul / prietena. Cum a zis și Americanu pe facebook, TS-ul e pentru toți. D-aia e voice, să vorbești. Nu era un motiv să îi sară așa muștarul.

Problemele personale, în privat.

Eu rămân la părerea să îi scoatem banul. Și el și restul au greșit în situația asta. 

@ Verpie_https://zerohp.ro/forum/23-mix-cereri-unban-reclamatii-admini/ pt mix

• Like a Boss 2

CITEZ!!       PRO. Cu totii meritam inca o sansa. Iti inteleg nervii, cu totii am trecut prin asta, si nu e normal sa te bagi in cearta unei relatii... cu totii am fost gelosi. Esti tu mai cuvant interzis, dar esti prostu nostru.

^-^ Madam*Vurabila ^-^   TIAM EXPLICAT SI ATUNCI ITI EXPLIC SI ACUM  .... NU SA BAGAT NIMENI IN DISCUTIA NIMANUI 

IAR VERPI LA ORA AIA COPII MEI ERAU IN PAT.... E JALNIC CA INCERCI SA CAUTI ASA O SCUZA  ASUMATI DACA AI SCUIPAT JOS ATUNCI LASA ASA NU LINGE INAPOI 

PENTRU MINE AI ATINS UN PUNCT SENSIBIL SI NU PERMIT NIMANUI SA-MI ADUCA ASA INJURII 

P/S   TIN SA MENTIONEZ CA DACA VINE EL PLEC EU .

• Like a Boss 1
  • Dezamagit 1

Ma. Eu sunt PRO! Inteleg iesiirle lu verpie! Si chiar uneori sunt dureroase. Dar e baiat bun. :) Si merita PRO!

• Like a Boss 1

Eu sunt PRO si cred ca stiti cu totii. Verpie e prietenul meu si nu vreau sa-l (acopar), a gresit.. a intrecut masura dar.. eu zic sa nu facem o tragedie pentru ca, e de-al nostru. Si crbl e prietenul meu, cu totii sunteti (eu asa va cosider) si incerc sa impac pe toata lumea. Nu-mi plac certurile intre noi si stiti asta (despre cei care sunt noi si injura pe cineva de-al nostru, sitti cum ma comport si cum reactionez :)). Am incercat sa calmez situatia atunci, am incercat sa vorbesc cu Verpie dar.. nu m-a inteles.. mi-am dat seama ca are o stare din care nu-l poate scoate nimeni si aia a fost. Repet, a gresit dar cred ca merita o a doua sansa. Crbl si Pablo, imi cer scuze in numele lui si mi-ar face placere sa jucam iar cu totii impreuna. Hai sa fim barbati, nu copii care-si iau jucariile si pleaca.. Si eu am fost si poate sunt injurat dar.. ce pot face? :) Daca as putea, as trece prin monitor.. dar nu merge.. :))

Crbl, sper sa iti treaca supararea si sper sa ramai aici pe comunitate pentru ca esti din garda veche si stii care-i treaba.

Eu sunt PRO si il astept pe sv/ts cu noi. Iar tu Verpie, daca se mai repeta sa ai un asemenea comportament, te banez eu, iti promit!!

• Multumit 1

Am scos ban-ul. Daca se mai repeta, nu vor mai fi alte sanse

:tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. on your device . Also, by continuing to use this site, you agree to Terms of Use and Privacy Policy.